Ruční mytí a čištění interiérů vozidel se dá dělat mnoha způsoby. My jsme se zaměřili pouze na kvalitu a přístup k zákazníkům, tomu jsme přizpůsobili všechno.

Děláme věci jinak, přesvědčte se sami.

Naší nejlepší reklamou jsou doporučení spokojených zákazníků.

Rezervace termínu nutná. Objednávky možné telefonicky na 601 372 200 nebo osobně v servisu.

Ruční mytí a čištění vozidel CELOROČNĚ. V zimní sezóně v samostatných vytápěných prostorách v areálu servisu.

Pozn. Po čištění "mokrou" cestou je vhodné nechat u nás vozidlo před noc proschnout - zahrnuto v ceně.

Šetrné ruční mytí

a ochrana laku

Ruční myti je nejšetrnější možný způsob umývání a čištění vozu. Už při základním mytí je vaše auto nejen důkladně očištěno, ale je mu dodána i základní ochrana laku před vnějšími vlivy. Tento způsob mytí bohužel žádné automatizované technologie (automyčky) nenahradí.

 

Používáme výhradně vysoce kvalitní značkovou autokosmetiku a nejmodernější vybavení tak, abychom Vám mohli zaručit výsledek, se kterým budete spokojeni a budete se rádi vracet.

 

Nabízíme službu formou zvýhodněných balíčků (komplex úkonů) nebo Vám můžete si požadovaný rozsah provedených služeb individuálně sestavit.

Čištění interiérů

suchou i mokrou cestou

Precizní a důkladné vyčištění a ošetření interiéru od běžného čištění a vysávání až po tepování sedaček a čalounění vozu, hloubkové čištění párou a extraktorem, odstraňování skvrn a nečistot na textiliích, kobercích a čalounění , péče o plastové díly stejně jako konzervace a oživení kůže, provonění interiéru apod.

 

Péče o kůži tak, aby měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová.

 

Veškeré plastové, gumové a umělé části jsou vyčištěny a ošetřeny s ohledem na zachování originálního vzhledu a vlastností těchto materiálů.

Renovace laků a světel

aplikace nanovosků

Nabízíme vysoce kvalitní přípravky s odbornou aplikací za přijatelné ceny. Díky precizní práci a kvalitě jednotlivých přípravků, odjedete nejen se zářivým leskem, ale i dokonalou ochranou laku. Ke každému vozu přistupujeme individuálně.

 

Před nanesením jakéhokoliv vosku, keramiky nebo nanotechnologie včetně systému Pikatec je provedeno důkladné mytí a odmaštění celého laku, díky kterému se odstraní i ty nejmenší nečistoty.

 

U světlometů s čirou optikou dochází během provozu k zmatnění skel a tvorbě drobných škrábanců. Snížená propustnost světla má za následek i horší svítivost a snížení viditelnosti za jízdy. Dokážeme tato skla vybrousit a vyleštit do původního stavu.

 

CENÍK

Interiér COMPLETE          1.999 Kč                                 

Vysátí interiéru (sedadla, podlaha, zavazadlový prostor), Mokré mytí koberečků, Tepování sedaček a výplní antibakteriálním přípravkem, Antibakteriální čištění a impregnace plastových dílů ve vozidle, Umytí a vyleštění oken uvnitř a vně vozidla, Čištění rámů dveří, Čištění a leštění zpětných zrcátek.

Exteriér COMPLETE          1.999 Kč                                   

Ruční mytí šampónem, Ruční sušení karosérie, Čištění rámů dveří, Čištění a leštění zpětných zrcátek, Odstranění stop hmyzu a asfaltu z karoserie, Ruční voskování karosérie, Oživení a konzervace venkovních plastů karosérie, Umytí a vyleštění oken vozidla, Umytí a ošetření litých kol.

Vozidlo PLATINUM          3.499 Kč                                
TOP nejvýhodnější - doporučujeme

Vysátí interiéru (sedadla, podlaha, zavazadlový prostor), Mokré mytí koberečků, Tepování sedaček a výplní antibakteriálním přípravkem, Antibakteriální čištění a impregnace plastových dílů ve vozidle, Čištění rámů dveří, Čištění a leštění zpětných zrcátek, Ruční mytí šampónem, Ruční sušení karosérie, Odstranění stop hmyzu z karoserie, Ruční Voskování karosérie, Oživení a konzervace venkovních plastů karosérie, Umytí a vyleštění oken uvnitř a vně vozidla, Umytí a ošetření litých kol.

Ostatní a příplatky

Speciální hloubkové čištění interiéru horkou parou od 2.499 Kč

Kompletní renovace laku od 3.990 Kč

PIKATEC Politura na karoserii (účinnost 9-12 měsíců) od 3.490 Kč

Všechny ceny platí pro vozy typu sedan, hatchback a kombi.

Pro SUV, MPV a jiné jsou ceny s přirážkou 10% – 50% podle typu vozidla.

Při mytí silně znečištěných vozů účtujeme poplatek ve výši až 50% z celkové částky.

Ostatní
od 350 / ks Renovace skel čelních světel (cena za kus)
od 100 / ks Renovace plastových koncových světel (cena za kus)


RADY A DOPORUČENÍ

 Voskování

Každý vosk by měl být aplikován na dokonale čistý povrch. Po důkladném umytí vozidla včetně skel, kol a ostatních částí je nutné z laku odstranit drobné nečistoty, které mytím a leštěním z povrchu laku neodstraníte, a vzniká tak riziko poškození laku. Každé vozidlo, které opustí výrobní halu automobilky, je atakováno kontaminací z okolního prostředí. Drsnosti, které jsou způsobeny postupnou akumulací povrchových cizorodých látek, jsou příliš pevně vázány, než aby byly odstraněny normálním mytím. Nicméně mytí je nezbytné před samotným použitím speciální čistící hmoty. Tento speciální materiál, podobný plastelíně, je vynikající pro odstraňování již zmíněných nečistot z povrchu karoserie. Nejedná se však o plastelínu, ale směs měkkého plastu pryskyřice, v němž navíc mohou být umístěny abrazivní částice.

Voskování jako protekce

Image shows the full size tin of the awesome Naviwax Ultimate - one of the best car waxes around! Test and Review Of Naviwax Ultimate car wax from CarProductstested.comBez ohledu na to jak kvalitní je lak na vašem vozidle, bude se celkový stav povrchu, časem více a více zhoršovat. Lesk laku se bude vytrácet a začnou se objevovat různé defekty a znečištění povrchu. Jedním z řešení jak ochránit vaše vozidlo a jeho lak před působením různých vlivů a znečištění je použití ochranného filmu-vosku. Podle původu máme vosky syntetické a přírodní.

Syntetické vosky jsou většinou produkty získané rafinací ropy a správně by se vosky ani neměly nazývat. Vhodný název je Sealant. Tyto produkty byly vyvinuty tak, aby zajistily maximální ochranu pro vaše vozidlo. Vyplňují, chrání a těsní povrch vůči nečistotám. Mezi tyto vosky patří i produkty nanokosmetiky. Tato nová technologie je odolná vůči detergentům, kyselinám a těžkým minerálům. Nazývá se také „keramikou", protože její hlavní složkou je oxid křemíku. Nanokosmetika je speciálně vyvinutá a vyrobená z nanočástic o velikosti do 30nm, které jsou pomocí vhodného rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze. Tyto pevné částice, jak už bylo řečeno, obsahují oxid křemíku, který zvyšuje odpudivost kapalin na povrchu i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození, zvyšují tepelnou odolnost, odolnost vůči kyselinám a chemikáliím, odolnost proti UV záření a zvyšují otěruvzdornost.

Přírodní vosky: Nejznámějším přírodním voskem používaným k ochraně povrchu automobilu je karnaubský vosk. Je velmi tvrdý ve své přirozené podobě. A proto, ty nejlepší karnaubské vosky obsahují maximálně 2/3 přírodního vosku. Čím vyšší je obsah přírodního vosku, tím vyšší je i cena.

U našich balíčků Exteriér COMPLETE, Vozidlo PLATINUM a Vozidlo TOTAL CARE je použití nano vosků a ruční voskování karosérie již zahrnuto v ceně!

Renovace laku

Leštění je proces opracování povrchů, při kterém dochází k velmi jemnému odběru materiálu, řádově v Výsledek obrázku pro renovace lakumikrometrech. Při leštění laků automobilů dochází působením abraziv k velmi jemnému broušení povrchu, jehož stopy, ale nejsou pouhým okem viditelné. Hlavním účelem je zlepšení vzhledu a zvýšení kvality povrchu laku na vašem vozidle. Samotné leštění je velmi náročný zásah do laku a vyžaduje jednak zkušenosti, jednak použití profesionálního vybavení počínaje měřičem vrstvy laku, leštičky s přesným nastavením otáček, přes sady leštících kotoučů různých tvrdostí až po kvalitní leštící pasty. Vhodné pracovní prostory jsou nezbytnou součástí procesu. Vzdálenost mezi vozidlem a okolními stěnami musí být alespoň dva metry, protože některé typy vad na laku je možné vidět pouze pod určitým úhlem a z určité vzdálenosti. V neposlední řadě je potřeba dokonalé světlo. Po ukončení procesu leštění je nutné lak uzavřít protekcí neboli voskováním pro stálost povrchu a jeho ochranu. Ideální kombinace je s keramickou politurou.

Pikatec vosk

Výsledek obrázku pro pikatec pngNanokosmetika Pikatec je speciálně vyvinuta a vyrobena z nanočástic o velikosti do 30nm ( nm - nanometr je miliardtina metru), které jsou pomocí vhodného rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze. Tyto pevné částice obsahují oxid křemíku, který zvyšuje odpudivost kapalin na povrchu i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození, proti chemikáliím, solím, kyselinám, UV záření, vysokým teplotám, mrazu atd.

Balíček obsahuje mytí karoserie, mytí kol, rámů dveří, zádveří, čištění laku pomocí clay, dekontaminace laku, aplikace nanokosmetiky Pikatec vč. aplikace nanokosmetiky na okna.

Cena od 3.490 CZK vč. DPH za jednu vrstvu, každá další vrstva 1.000 CZK navíc (dle velikosti a stavu vozidla) u starších laků doporučujeme před aplikací provést renovaci laku.

Pikatec Ceramic cena od 3.490 CZK

Pikatec Diamond cena od 6.990 CZK

Čištění sedaček a čalounění interiéru

Provádí se následně po luxování pomocí tepovacího stroje (profesionálního extraktoru), za použití spec. nepěnivého přípravku, kterým se vlhkou cestou odstraňují zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny z čalounění. Na požádání zákazníka provedeme i tepování stropu interiéru.

Ošetření kožených sedadel

Kožená sedadla a ostatní části potažené kůží se jemně, ale pečlivě očistí, aby na povrchu nezůstal prach a nečistoty. Po oschnutí se do kůže vetře speciální přípravek na přírodní bázi, který se do ní vpije, ošetří ji, zvláční a oživí vzhled. Přípravek sám o sobě není mastný, takže sedadla nemohou znečistit oděv. Po asi 15 minutách se všechny kožené části otřou speciálním hadříkem pro případ, že by se v některých místech celá vrstva naneseného přípravku nevpila do kůže. Používáním tohoto přípravku se zabrání stárnutí kůže, a tím i jejímu praskání.

Lokální odstranění defektů laku

Na umytý a vysušený lak karoserie, zbavený nečistot, hmyzu a asfaltu, se v místech, kde je lehce poškrábán nanáší brusná pasta, kterou se drobnější rýhy a škrábance odstraní úplně, větší z části. Přebroušená místa se ošetří a rozleští přípravkem s voskem.

Proč si nechat vyčistit Váš vůz zevnitř?
  • Jezdíte ve zdravějším prostředí - Odstraněním prachu, roztočů ale i dalších nečistot snižujete riziko vzniku alergií a respiračních onemocnění. Také zabráníte vzniku nepříjemného zápachu.
  • Ušetříte peníze Ceny potřebných kvalitních přípravků v maloobchodních řetězcích se rovnají a někdy převyšují ceny profesionálního čištění. Nemluvě o použití extrakčních strojů za desítky tisíc.
  • Budete mít více volného časuS důkladným čištěním vozidla byste strávili celý den, takhle ho můžete strávit mnohem příjemněji.
  • Vaši blízcí to oceníNikdo nemá rád nepořádek, čisté a voňavé auto potěší nejen Vás ale i každého, kohokoliv povezete.
Výsledek obrázku pro dětská autosedačka png
Anti-bakteriální čištění dětských autosedaček

Představte si prostředí dětské autosedačky do nejmenšího detailu; zbytky dětského jídla, sušenek, přesnídavek atd. vytvářejí ideální prostředí pro tvorbu mikrobů, které bují v potahu dětské autosedačky. Služba námi nabízená dokonale odstraní bakteriální flóru a spolehlivě zabije až 99% procent bakterií.

Cena od 299 Kč

 Nenašli jste, co jste hledali? Zavolejte nám, napište nebo se zastavte a rádi Vám pomůžeme.


AUTOSERVIS                               PNEUSERVIS                              MYTÍ A ČIŠTĚNÍ                              TUNING                              KONTAKT